Wydarzenia

II Edycja ”Turnieju o puchar Rektora KPU w Krośnie”

W dniu 15 maja odbyła się druga edycja ”Turnieju o puchar Rektora KPU w Krośnie”. Do rozgrywek zgłosiło się 43 drużyny, które rywalizowały ze sobą przez 7 dni. Niestety wskutek obostrzeń spowodowanych koronawirusem, wydarzenie organizowane było online. Osoby zainteresowane miały możliwość śledzenie swoich ulubionych ekip na kanale twitch, którym zajęli się podobnie jak w I edycji chłopaki z EnigmaCODE 53.

Turniej przebiegał bez większych problemów, wyjątkiem były chwilowe przerwy spowodowane indywidualnymi problemami z internetem poszczególnych graczy, ale na szczęście udało się doprowadzić wszystko do końca.

Triumfatorem wydarzenia okazała się drużyna FiMB z Rzeszowa, który w finale rozprawił się 2-1 ze zwycięzcami poprzedniej edycji, EnigmaCODE 53. Ostatni stopień na podium zajął Team Platfus, których szeregi zasilali zawodnicy z Jedlicza oraz Iwonicza.

Wręczenie nagród odbyło się 26 maja w Rektoracie Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie przez prof. dr hab. Grzegorza Przebinde – Rektora KPU w Krośnie oraz prof. ndzw. dr hab. Zbigniewa Barabasz – Prorektora ds. rozwoju.

Sponsorem nagród była firma TECH KOM INFO oraz Marvo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *