Wydarzenia

Proces projektowania koszulek dla naszych zawodników

W dniu 6 grudnia przedstawiciele firmy TECH KOM INFO która jest sponsorem koszulek wraz z BlackLeo Gaming&Edu odbyliśmy podróż do krakowskiej firmy Power Canvas, której zleciliśmy wykonanie koszulek dla zawodników Enigma CODE 53.

Podróż przebiegła bardzo spokojnie w świetnej atmosferze, również samo przyjęcie nas przez pracowników firmy było bardzo miłe. Mogliśmy dostrzec pracę profesjonalistów którzy wykonywali projekt koszulek dla naszych zawodników oraz w między czasie wprowadzać drobne korekty w wyglądzie wizualnym.

Dzięki uprzejmości właściciela firmy mieliśmy możliwość doświadczyć na własne oczy jak wygląda profesjonalny proces tworzenia koszulki począwszy od projektowania, poprzez wydruk, aż do samego szycia.

Podsumowując, wyjazd uważam za jak najbardziej udany, każdy szczegół został dograny na 100% i w niedalekiej przyszłości zawodnicy Enigma CODE 53 będą mogli zaprezentować się w nowych koszulkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *