Wydarzenia

Przełomowe spotkanie!

Spotkał nas ogromny zaszczyt, a mianowicie nasza firma, jako partner firmy Marvo zorganizowaliśmy spotkanie z głównym przedstawicielem owej marki w Bolesławcu. Celem spotkania miało być nawiązanie jeszcze bliższych stosunków firmowych, negocjacji rabatów na akcesoria komputerowe.

To był tylko przedsmak całego spotkania. Wisienką na torcie miało być nawiązanie współpracy z pewnym młodym youtuberem zajmującym się recenzowaniem sprzętu komputerowego, która miałby promować markę Marvo, dzięki czemu przełożyło by się to na lepszą sprzedaż akcesoriów w naszej firmie oraz jeszcze większą liczbę konkursów.

Pierwsze efekty tej jakże owocnej wizyty w Bolesławcu możemy już zacząć zauważać. Mamy spore wsparcie od naszego partnera, podczas organizacji różnego typu konkursów, dostajemy również różnego typu akcesoria do testów, żeby mieć pewność, że sprzedajmy wam najlepszej jakości akcesoria.

Jeżeli nasza współpraca będzie ciągle szła w tym kierunku to bez wątpienia staniemy się wyróżniającą firmą pod względem różnorodnej sprzedaży akcesoriów gamingowych oraz zrzeszającej sporą ilość młodzieży do brania udziału w konkursach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *