website templates


Regulamin

Każdy klient który kupuje bądź oddaje sprzęt do naszej firmy jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem.

Gwarancja
1.1 Klient kupujący sprzęt w naszej firmie nowy bądź używany otrzymuje od nas dokument gwarancyjny, jeżeli takowego nie otrzymał ma prawo się o niego upomnieć.
1.2 Gwarancja uwzględniana jest tylko wtedy, gdy klient przedstawi nam dokument gwarancyjny lub w przypadku serwisu dodatkowo raport serwisowy.
1.3 Gwarancje wydawane przez naszą firmę:
a) Gwarancja rozruchowa - obowiązuje ona maksymalnie do tygodnia czasu, tylko przy zakupie używanego sprzętu by sprawdzić czy produkt działa poprawnie.
b) Gwarancja krótkoterminowa - obowiązuje ona do czasu 6 miesięcy tylko przy zakupie sprzętu używanego bądź do 3 miesięcy w przypadku serwisowanego urządzenia w naszej firmie.
c) Gwarancja długoterminowa - wystawiana jest na okres od 12 do 24 miesięcy w zależności od producenta. Obowiązuje ona tylko przy zakupie nowego sprzętu.
1.4 Gwarancje nie będą uwzględniane w następujących przypadkach:
a) Uszkodzeń powstałych w wyniku przeróbek dokonywanych we własnym zakresie.
b) Uszkodzeń powstałych w wyniku zaniedbania sprzętu, np. ( zalania, zakurzone podzespoły).
c) Uszkodzeń mechanicznych.
d) Uszkodzeń powstałych w wyniku wyładowań elektrycznych.
1.5 W przypadku składanego nowego komputera każdy podzespół podlega osobnej gwarancji.
1.6 W przypadku składania używanego komputera warunki gwarancji ustalane są ze sprzedającym.

Zwroty
2.1 Zwrotowi podlega sprzęt tylko i wyłącznie kupiony przez nasz sklep internetowy znajdujący się na www.techkominfo.com
2.2 Zwrotowi ulega sprzęt zgłoszony do 24 godzin po odbiorze jeżeli posiada usterkę. Sprzęt zgłoszony w późniejszym terminie jest objęty gwarancją, jeżeli takowa została wystawiona.
2.3 Zwroty pieniędzy za uszkodzony sprzęt można otrzymać w przypadku jeżeli:
a) Firma nie jest w stanie wyeliminować usterki.
b) Firma nie jest w stanie w ciągu miesiąca czasu wymienić sprzęt na tej samej klasy.
2.4 Klient ma prawo po zapłacaniu za nowy lub używany sprzęt rozpakować go na miejscu oraz sprawdzić czy nie posiada wad, jeżeli takowe są ma prawo domagać się zwrotu pieniędzy lub wymiany na inny, sprawny.
2.5 Sprzęt nowy lub używany kupowany stacjonarnie nie podlega zwrotowi po opuszczeniu sklepu przez klienta.

Serwis
3.1 Klient oddający sprzęt do serwisu otrzymuje od naszej firmy formularz serwisowy, jeżeli takowego nie otrzymał ma prawo się o niego upomnieć.
3.2 Czas naprawy który jest zawarty na formularzu serwisowym może ulec przedłużeniu.
3.3 Jeżeli klient nie odbiera sprzętu przez okres 30 dni po naprawie ustarki, firma ma prawo naliczać koszty za magazynowanie produktu w wysokości 3 zł za dzień.
3.4 Jeżeli klient nie odbierze przedmiotu po upływie 90 dni, firma ma prawo wstąpić na drogę sądową by odzyskać poniesione koszty związane z serwisem urządzenie, lub ewentualnie w rozumieniu art. 180 Kodeksu Cywilnego, oraz na podstawie art. 181 Kodeksu Cywilnego przejąć przedmiot dla własnego posiadania.
3.5 Serwis nie ponosi odpowiedzialności za pliki znajdujące się na kartach pamięci, dyskach oraz innych tego typu nośnikach.

Sprzedaż
4.1 Rzeczy sprzedawane przez naszą firmę w sklepie internetowym bądź stacjonarnym są oryginalny, nie sprzedajemy zamienników.
4.2 Firma ma prawo poinformować klienta jeżeli przedmiot zakupiony przez w sklepie internetowym jest niedostępny, bądź termin dostawy ulegnie przedłużeniu.
4.3 W przypadku zakupu sprzętu na zamówienie, realizacja takiej usługi będzie wykonana tylko po opłaceniu przez klienta minimum 50% kwoty od ceny całościowej produktu.  

© Copyright 2025 Mobirise - All Rights Reserved