Podkładki pod mysz

Recenzja mega podkładki pod mysz Marvo G37

Specyfikacja

  • Idealnie nadaje się do ustawień myszy o niskiej czułości
  • Zoptymalizowana dokładność śledzenia dla wszystkich czujników
  • Lepsza kontrola i komfort
  • Przedłużona trwałość
  • Rozmiar: 920 x 294 x 3 mm

Wygląd wizualny oraz wykonanie

Marvo G37 jest to sporej wielkości podkładka pod mysz o rozmiarze 920 x 294 x 3 mm. Takie wymiary zapewniają nam duży komfort podczas rozgrywki, tudzież pracy na naszym stanowisku. Bez obaw możemy na myszce ustawiać bardzo niskie dpi i nie irytować się, że brakuje nam powierzchni. Krawędzie podkładki są starannie obszyte, nie doszukałem się, żadnych śladów prucia czy strzępienia.

Powierzchnia wykonana jest ze śliskiego materiału, dzięki czemu gryzoń będzie poruszał porusza się jeszcze płynniej po podkładce. Warto dodać, że G37 jest odporna na pot, co za tym idzie, nie odczuwamy dyskomfortu pod ręką nawet po kilku godzinach pracy przy komputerze. Górna część również wizualnie prezentuje się atrakcyjnie, szczególnie powinna przypaść do gusty fanom gry Battleground, gdyż właśnie motywami z tego tytułu pokryta jest podkładka.

Na spodzie oczywiście znajduję się guma antypoślizgowa, która świetnie spełnia swoją rolę. Jeśli dodamy do tego jeszcze rozmiar G37 to poruszenie produktem Marvo jest bardzo trudne.

Podsumowanie

Marvo G37 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort pracy oraz sporą przestrzeń na swoim stanowisku. Bardzo staranne mocne szycie krawędzi oraz przyjemny, gęsty materiał na powierzchni, zapewni długą żywotność produktowi od Marvo, dodatkowo poprawi efekt wizualny naszego biurko, dzięki przyjemnej dla oka grafice na podkładce. Cena, jaką musimy zapłacić za ten produkt to ok. 55zł, co jest bardzo ciekawą ofertą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *