Uncategorized

Recenzja bezprzewodowej myszki Marvo DWM102PP

Dane techniczne

  • Czułość: 1000-1200-1600 DPI
  • Liczba przycisków: 3
  • Żywotność przycisków: 3 miliony kliknięć
  • Sensor: Optyczny
  • Zasilanie: wbudowany akumulator 500mA
  • Zasięg działania: 10m
  • Kolor: Fiolet-Cyjan
  • Łączność: Bezprzewodowa 2,4Ghz
  • Połączenie: USB (terminala)  

Jakość wykonania oraz desing

DWM102PP jest to gryzoń dedykowany głównie do prac biurowych, również nadaję się świetnie dla osób, które sporo czasu spędzają w rozjazdach, chociażby ze względu na swój kształt, jest płaska, co za tym idzie, bez problemu zmieścimy ją w torbie na laptopa. Kolejną zaletą, jest tzw. cichy klik, dzięki czemu nie będziemy irytować nikogo w naszym otoczeniu, będąc przykładowo w podróży.

Wykonanie myszki jest bardzo dobre. Powierzchnia produktu pokryta jest śliskim tworzywem sztucznym w bardzo przyjemnych dla oka kolorach. Pod górną warstwą, klawiszami umieszczona jest metalowa wstawka, która usztywnia konstrukcję myszki oraz dodaje jej bardzo fajnego efektu wizualnego, super wkomponowuje się w całościowy wygląd.

Spód wykonany jest z dobrej jakości plastiku . Na przodzie oraz po bokach znajdują się niedużej wielkości ślizgacze, które wbrew pozorom bardzo dobrze spełniają swoje zadanie. Gryzoń bardzo płynnie porusza się zarówno po biurko, jak i podkładce.

Ergonomiczny kształt DWM102PP nie męczy naszej dłoni nawet po kilku godzinach nieprzerwanej pracy, dodatkowo gryzoń będzie świetny dla osób leworęcznych oraz praworęcznych. Mysz posiada 3 przyciski, scroll jest metalowy , porusza się bardzo płynnie, żywotność przycisków wynosi 3mln. Produkt zasilany jest za pomocą wbudowanego akumulatora o mocy 500mA. Ładować go możemy za pomocą kabla micro usb, który dołączony jest do zestawu.

Podsumowanie

DWM102PP to bardzo fajny produkt przeznaczony do pracy zarówno przy komputerze, jak i podczas podróży. Ergonomiczny kształt pozwoli pracować nam przez bardzo długi czas, nie męcząc dłoni. Jakość wykonania również jest wystarczająca do funkcji, jakich ma służyć nam gryzoń. Cena również jest atrakcyjna, ponieważ aby zaopatrzyć się w taki produkt musimy zapłacić 45zł. Ogólnie pisząc, myszka jak najbardziej godna polecenia :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *