Myszki

Myszka Marvo M703W

Jeżeli ktoś z was śledzi rynek akcesoriów komputerowych do prac przed komputerem to pewnie dostrzegł, że od jakiegoś czasu coraz więcej osób rezygnuje z zakupu standardowych myszek kosztem myszek pionowych, które gwarantują wygodę pracy przez wiele godzin, nie męczą nadgarstka dzięki naturalnemu ułożeniu dłoni.

Dzisiaj przedstawię wam właśnie taki przedmiot, będzie to myszka Marvo M703W, jeden z nielicznych produktów, który przeznaczony jest głównie do pracy, aniżeli do gier od owego producenta.

SPECYFIKACJA

M703W jest bezprzewodową myszką ergonomiczną, która ma zadbać o poprawne ułożenie naszego nadgarstka podczas pracy przez wiele godzin przy komputerze. Myszka posiada 2 przyciski do cofania bądź ponawiania wykonanych akcji, przycisk do zmiany dpi (1000-1600-2400) , scroll oraz podstawowe, których żywotność wynosi 5 mln kliknięć. Nie wliczając suwaka pod spodem służącego do włączania podświetlenia oraz włączania i wyłączania samego produktu to mamy ich razem 6.

Czujnik optyczny zastosowany w tym przypadku jest to Pixart 3212, natomiast częstotliwość, na której pracuje myszka to 250hz. Jak wcześniej wspomniałem, M703W jest to sprzęt bezprzewodowy, maksymalny zasięg, na którym może działać wynosi aż 10m. Czas pracy bez ładowania wynosi około 3 dni, wszystko dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który możemy ładować za pomocą kabla micro usb umieszczonego w opakowaniu.

Myszka wykonana jest z ogumowanego plastiku. Jest to bardzo duży plus, ponieważ utrzymując dłoń w poziomie przez kilka godzin, w ciepłym pomieszczeniu mogłaby nam się ona zsuwać na zwykłym, śliskim plastiku, natomiast dzięki lekkiemu ogumieniu M703W trzyma się bardzo dobrze. Taka powierzchnia ma również swoje wady. Po użytkowaniu myszki pozostają irytujące smugi, jakby mokre plamy, które bardzo ciężko jest domyć, ale moim zdaniem da się to przeboleć. Całość jest pierwszorzędnie spasowana, nie ma szpar, które sprawiałyby dyskomfort podczas użytkowania, od razu można stwierdzić, że nie jest to żaden tandetnie wykonany produkt, tylko dobrej jakości sprzęt. Dopełnieniem ogólnym są dwa ledowe paski po bokach świecące się na niebiesko.

Co do ułożenia ręki jest ono bardzo wygodne i ergonomiczne, myszka jest bardzo smukła, a także wyższa i cięższa od swoich kolegów o podobnym kształcie.

M703W oceniam głównie przez pryzmat pracy biurowej, ponieważ podczas gier moja reakcja była opóźniona, ale na szczęście nie jest ona stworzona do gamingu.

PODSUMOWANIE

Jeśli spędzamy długie godziny, pracując przy komputerze, to myszka od Marvo będzie bezapelacyjnie jedną z lepszych inwestycji, która poprawi nasz komfort pracy. Ponadto, jeżeli porównamy ceny konkurencji, to M703W wypada naprawdę rewelacyjnie, 70 zł za produkt takiej jakości, o nie najgorszych parametrach jest zdecydowanie ofertą, z której warto skorzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *