Myszki

Świetny kontroler do telefonów! Marvo GT-60

Pad GT-60 od Marvo jest pierwszym kontrolerem tego producenta wypuszczonym na rynek. Jest to dość wyjątkowe urządzenie ze względu na to, że jest on kompatybilny zarówno z PC jak i z systemami android oraz iOS.

Dzięki wygodnej i smukłej budowie pad świetnie leży w dłoni, co pozwala cieszyć się pełnią gry.

Przyciski są bardzo dobrze dopasowane, chodzą płynnie, nie zacinają się. Gałki analogowe są w odpowiednim ustawieniu co sprawia, że gra z ich użyciem jest czystą przyjemnością.

Z wyglądu ma bardzo ciekawy, gamingwy design, kolory są bardzo fajnie dopasowane, nadają mu ciekawego, charakterystycznego wyglądu.

Kontroler posiada wbudowaną baterię o moce 350mA która zapewnia od 6 do 10 godzin rozgrywki. Czas ładowania baterii wynosi około 1.5h. Istnieje również możliwość wyboru dwóch trybów operacyjnych, jest to tryb gamingowy oraz medialny, przy wyborze tego drugiego na ekranie pojawia się wskaźnik myszki. W zestawie znajduję się bardzo solidnie wykonany klips o rozbieżności od 4cm do 8.5 cm w którym możemy zamontować smartphone.

Z padem możemy się łączyć za pomocą USB bądź bezprzewodowo poprzez bluetooth.

Podsumowanie

Nie sądziłem, że gry na telefonie mogą aż tak wciągać oraz bawić przez wiele godzin, z produktem od Marvo jednak jest to możliwe. Przez okres w jakim testowałem pada znacznie więcej czasu spędzałem na telefonie niż kiedykolwiek. Biorąc to urządzenie w ręce i zaczynając rozgrywkę bardzo ciężko mi było go odłożyć. Pad idealnie sprawdza się na nudne wieczory w łóżku, podczas jazdy autobusem bądź samochodem jako pasażer. Dodatkowo jest bardzo solidnie wykonany oraz analogi praktycznie wcale się nie zużywają. Dodatkowym atutem jest cena oscylująca w granicach 65-80 zł, która jest bardzo atrakcyjna patrząc na jakość wykonania i ogrom zabawy który gwarantuje nam GT – 60.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *