Myszki

Myszka Marvo G954

Dzisiaj przetestujemy kolejną myszkę od Marvo, a dokładnie będzie to model G954.

Jakość wykonania

Obudowa myszki wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z powierzchnią która zapobiega ślizganiu się palców.

Na spodzie znajdują się ślizgacze wykonane z miękkiego, ale solidnego tworzywa, dzięki czemu myszka płynnie porusza się po podkładce nie rysując jej. Możemy również dostrzec dwa małe przyciski, którymi możemy regulować dpi oraz zmieniać podświetlenie.

Produkt posiada 6 programowalnych przycisków. Na boku po lewej stronie możemy zauważyć 3 programowalne klawisze wykonany z błyszczącego plastiku, jednak podczas gier palce stabilnie się na nich utrzymują, nie ślizgają się.

Kolejnym przyciskiem jest scroll. Pokryty on jest gumą, która pozwala stabilnie utrzymywać nasz palec na nim podczas używania, porusza się z lekkim oporem, dzięki czemu np. nie przełączymy przypadkowo w grze na inną broń oraz posiada podświetlenie RGB.

Podświetlenie

Myszka posiada skromne podświetlenie RGB. Podświetlone jest tylko logo producenta, które umiejscowione jest na tyle, scroll oraz cienka linia otaczająca produkt.

Ostatnim elementem jest kabel. Posiada on solidny, materiałowy oplot o długości przewodu 1.8m zakończony pozłacaną końcówką USB 2.0

Specyfikacje

Podsumowanie

Myszka jak na swoją wartość jest bardzo dobrze wykonana. Nie doszukiwałem się na siłę słabszych stron produktu, ponieważ jak na taką cenę nie znajdziemy lepszego produktu w mojej opinii. Dla osób szukających myszki do 90 zł jak najbardziej polecam ten produkt.

Prezentacja video

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *